Італійська та німецька енергокомпанії почали використовувати біржу на технології Blockchain для торгівлі електроенергією

Дві європейські енергетичні компанії – німецька Eon та італійська Enel – створили біржу на технології Blockchain, яка дозволяє напряму торгувати електроенергією та заощаджувати кошти, повідомляє рv-magazine.

Відтепер операції можуть здійснюватися за кілька секунд. Потреби у центральному посередникові немає, що зменшує закупівельну вартість електроенергії. Таким чином в майбутньому клієнти отримуватимуть прибуток від прямої торгівлі електроенергією через Blockchain та заощаджуватимуть на її вартості.

Німецька енергетична компанія протестувала децентралізовану оптову торгівлю минулого року. У травні цього року вони створили енергетичну ініціативу Enerchain з іншими партнерами. 33 компанії об'єднали свої зусилля і утворили децентралізований європейський ринок для торгівлі енергією. У п'ятницю був укладений перший контракт.

«Енергетична ініціатива є гарним прикладом відкритої міжгалузевої співпраці, – сказав директор з цифрових технологій. – Ми всі віримо у величезний потенціал, який пропонує технологія Blockchain для нового енергетичного ринку та, насамперед, наших клієнтів».


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка