Італійська компанія збудує в Марокко вітропарк вартістю $314 млн.

У Марокко погодили будівництво вітроелектростанції потужністю 270 МВт в місті Джебель-лахдід поблизу Ес-Сувейри. Вітропарк загальною вартістю 2,8 мільярда дирхамів (314 мільйонів доларів) є частиною плану Марокко зі сприяння «зеленій» енергетиці, повідомляє World-еnergy.

Марокканська енергетична компанія Nareva Holding підписала угоду про будівництво вітропарку з італійською корпорацією з відновлюваних джерел енергії Enel Green Power.

Марокко планує довести свою загальну потужність вітроенергетики до 850 МВт до 2023 року. Країна вже розпочала реалізацію проектів у Мідельті (210 МВт) і Буйдурі (300 МВт). Ще у 2009 році Марокко оголосило, що має намір забезпечити 42% своїх потреб у електроенергії з відновлюваних джерел до 2030 року. Марокко підвищило цільовий показник до 52% у 2015 році і рухається більш швидкими темпами, що дозволить йому покривати до 65% своїх потреб в енергії з відновлюваних джерел завдяки стабільним інвестиціям та послідовній політиці, затвердженій на найвищому державному рівні. Енергетичному переходу допомагає й сприятлива для інвестицій нормативна база, що дозволяє проводити тендери та аукціони для масштабних сонячних та вітрових проектів, стимулюючи приватні інвестиції в цей сектор.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка