Італійська компанія збільшила мережу електромобільних зарядок в Європі у 9 разів

У 2020 році італійська компанія Enel X розширила мережу громадських зарядних станцій для електромобілів у Європі до понад 90 000 тисяч.

Як зазначив генеральний директор Enel X Франческо Вентуріні, таких результатів вдалось досягти у рекордно короткі терміни, передає energyland.info

«На початку 2020 року працювало приблизно 10 000 доступних через додаток JuicePass громадських точок зарядки, а зараз їх кількість становить понад 90 000 тисяч з урахуванням значного збільшення охоплення, - каже він. - Це значне збільшення стало можливим завдяки зусиллям з розвитку власної громадської мережі зарядних станцій компанії і реалізації угод протягом року про сумісність з широким колом комерційних партнерів, керуючих громадськими мережами зарядних станцій по всій Європі».

Enel X володіє і управляє понад 12 500 точками зарядки по всій Європі, а громадська мережа отримала подальший розвиток завдяки сумісності на платформі електромобільності Hubject. Функціональна сумісність дозволяє користувачам програми Enel X JuicePass заряджати свої електромобілі по всій Європі за допомогою єдиного аккаунта, без укладення нових контрактів з різними постачальниками, в рамках зарядної мережі, яка тепер включає більше 90 000 громадських точок зарядки, в тому числі зарядку від змінного струму потужністю до 43 кВт, швидку зарядку від постійного струму потужністю до 50 кВт і технології зарядки високої потужності (більше 100 кВт).

"За допомогою установки загальнодоступних розумних зарядних станцій і технології сумісності eRoaming, розробленої Hubject, найбільшою платформою електротранспорту у Європі, створити умови, що дозволяють користувачам не турбуватися про дальність поїздок, - зазначив Франческо Вентуріні, генеральний директор Enel X. – Ми прагнемо забезпечити перехід до транспорту з нульовим рівнем викидів через додаток, в якому користувачі електромобілів і компанії з корпоративними автопарками можуть отримати доступ до все більш широкої зарядної мережі і задовольнити потребу у стійкому, чистому, інтелектуальному і швидкому транспорті».

Завдяки інвестиціям, угодам про сумісність і комерційним проектам, Enel X збільшила загальну мережу громадських і приватних пунктів зарядки, доступних для кінцевих споживачів, до більш ніж 170 000 пунктів зарядки, що відповідає наростаючому тренду по збільшенню цього числа до 780 000 точок зарядки, які стануть доступні по всьому світу до кінця 2023 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка