Італійська компанія має намір збудувати сміттєпереробний завод на Волині

Італійська компанія Ompeco зацікавлена у будівництві сучасного сміттєпереробного заводу на Волині. З цього приводу зустрічі та консультації з місцевою владою тривають вже понад півроку, пише 7dniv.info.

Компанія Ompeco займається будівництвом сміттєпереробних заводів в Європі та Канаді, технологія яких побудована на методі тління відходів і виробництві теплової енергії. Саме такий завод хочуть побудувати в Луцьку, на сміттєзвалищі, що розташоване на території Княгининівської ОТГ.

«Єдиним дієвим способом побороти проблему сміттєзвалища може бути тільки будівництво сучасного сміттєпереробного заводу на основі європейських технологій. Спеціалістів в Україні практично немає. Саме тому наша громада стає ініціатором розгляду цієї проблеми на рівні області», – повідомила на своїй сторінці в Фейсбуці голова Княгининівської ОТГ Олена Твердохліб.

Зараз керівництво громади шукає технологію та інвестора, які могли б допомогти подолати сміттєву проблему. За результатами зустрічі винахідника технології Альберто Зухелі та голови ОДА Олександра Савченка буде створена робоча група на рівні області для початку підготовки технічного обґрунтування, а пізніше і проектування заводу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка