Італійська компанія інвестує €33 млн. у виробництво водню для потреб транспорту

Енергетична компанія Snam інвестувала 33 млн. євро у британського виробника електролізерів ITM Power Plc. Компанія також розпочала співпрацю з італійським залізничним оператором у використанні водневих технологій для транспорту, пише PV-magazine.

Італійська компанія сподівається отримати технічні навички у водневому секторі, оскільки її представники будуть допущені до стратегічного комітету ITM Power та комітету з управління технологіями. Партнерство Snam та ITM Power також дозволить обом компаніям розвивати синергію для розробки нових проектів.

Італійська компанія планує реалізувати 100 МВт водневих проектів на основі технології протонообмінної мембрани. Окремо Snam підписала меморандум про співпрацю з італійським залізничним оператором Gruppo FS Italiane щодо розробки нових проектів, які включають заміну викопного палива воднем.

«Компанії будуть експериментувати з інноваційними технологічними рішеннями, пов'язаними з виробництвом, транспортуванням, зберіганням та використанням водню, щоб сприяти розвитку стійкої мобільності», – йдеться в повідомленні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка