Італія побудує у Адріатичному морі вітропарк потужністю 450 МВт

Італія побудує у Адріатичному морі вітрову електростанцію потужністю 450 МВт.

Проект реалізує італійська енергосервісна компанія Saipem у співпраці з двома іншими вітчизняними фірмами: AGNES і QINT'X - три компанії нещодавно підписали меморандум про взаєморозуміння, передає balkangreenenergynews

ВЕС складатиметься з 56 турбін встановлених на фундаментах, закріплених на морському дні в двох різних місцях недалеко від італійського портового міста Равенна. Один з них знаходиться більш ніж в 8 морських милях(14 км), а інший-приблизно в 12 морських милях(22 км) від берега.

За інформацією Saipem, проект включатиме плавучу сонячну технологію та виробництво зеленого водню. Одним з партнерів проекту є компанія AGNES, яка розробляє морські та прибережні вітряні електростанції, плавучі сонячні батареї та системи зберігання енергії. Вона також виробляє поновлюваний водень.

Інший партнер - компанія QINT'X, що спеціалізується на сонячній, вітровій і гідроенергетиці, а також на електромобілях.

Очікується, що вітроелектростанція розпочне свою роботу протягом найближчих трьох років.

Через свій підрозділ XSIGHT Saipem планує запустити аналогічні проекти також на Сицилії і Сардинії, використовуючи плавучі фундаменти для вітряних турбін, сказав Мауро Піазере, головний операційний директор XSIGHT.

Підрозділ XSIGHT компанії також почав розробку комплексних рішень для використання відновлюваних джерел енергії та виробництва «зеленого» водню. "Підрозділ XSIGHT визначає нову роль компанії як розробника офшорних вітрових електростанцій, і Меморандум про взаєморозуміння, підписаний з AGNES і QINT'X, представляє нові можливості у цьому напрямку", - сказав головний операційний директор підрозділ XSIGHT Мауро Піасере.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка