Італія інвестує 1,1 млрд евро в розвиток агроенергетичних відновлюваних проектів

Уряд Італії заявив, що інвестує 1,1 млрд. євро у підтримку агровольтаїки. Кошти є частиною фонду відновлення країни після Covid-19 у розмірі 220 млрд. євро. План передбачає розміщення агровольтаїчних систем загальною потужністю 2 ГВт, що забезпечать генерацію близько 2500 ГВт-год електроенергії на рік, пише PV-magazine.

Інвестиція буде спрямована на «впровадження гібридних систем у сільському господарстві, які сприяють екологічній та економічній стійкості ферм». Інвестиція також має на меті зробити сільськогосподарський сектор більш конкурентоспроможним за рахунок зменшення витрат на енергопостачання.

Парламент Італії вже схвалив цей план. Тепер уряд надішле його на затвердження у Брюссель. Європейська комісія вимагає від держав-членів ЄС витратити щонайменше 37% грантової та кредитної підтримки на проекти, що підтримують кліматичні цілі.

Італійський фонд також включає 2,2 млрд. євро для енергетичних громад. Ця інвестиція спрямована на забезпечення ресурсів, необхідних для встановлення приблизно 2000 МВт нових потужностей для генерації електроенергії. Ці кошти можуть також покривати системи накопичення енергії.

Середземноморська країна планує виділити 0,68 млрд. євро на розвиток інноваційних технологій відновлюваної енергетики.

Загалом Італія вирішила спрямувати 23,78 млрд. євро на відновлювані джерела енергії, водень, «розумні» мережі та мобільність. Найбільша частина буде спрямована на стійкі місцеві перевезення (8,58 млрд. євро), потім на інвестиції у відновлювані джерела енергії (5,9 млрд. євро), енергетичну інфраструктуру (4,11 млрд. євро) та водень (3,19 млрд євро).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка