Іспанці планують інвестувати у будівництво сонячних електростанцій на Кіровоградщині

Іноземні інвестори активно зацікавились Кіровоградською областю. Весною цього року голландські інвестори оголосили прос свої наміри видобувати на законсервованих полігонах твердих побутових відходів Кіровоградської області біогаз. Нещодавно іспанська компанія «GRUPO EIGRA» заявила про свої плани інвестувати в розвиток альтернативної енергетики на території Кіровоградщини.
 
За словами голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка, який зустрівся з представниками компанії «GRUPO EIGRA», Кіровоградська область дуже цікавиться сонячною енергетикою і переробкою побутових відходів, повідомляє ресурс Тelegraf.com.ua.

Обговоривши перспективні напрямки співробітництва, сторони підписали меморандум про наміри. 

Щодо будівництва сонячної електростанції, то свої пропозиції надати земельні ділянки під таку ціль надіслали з шести районів області – Гайворонського, Знам'янського, Новгородківського, Новоархангельського, Петрівського та Світловодського.

Окрім співпраці у сфері виробництва електроенергії шляхом побудови сонячних електростанцій, учасники зустрічі оговорили і можливість реалізації спільних проектів з переробки твердих побутових відходів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка