Іспанський енергетичний гігант побудує на Одещині нові сонячні станції загальною потужністю 33 МВт

Іспанський енергетичний гігант Aссiona має намір побудувати у місті Ізмаїл та селі Павлівка(Одеська область) нові сонячні електростанції загальною потужністю 33,3 МВт.

Про це йдеться у відповідній угоді, укладеній UDP Renewables з компанією Aссiona, передає Бізнес.ua

Нові СЕС "Гудзівка-Солар" (Ізмаїл) та "Арциз-Солар" (територія Павлівської сільської ради) матимуть пікові потужності 26 МВт і 17,7 МВт і проектні потужності 19,8 МВт і 13,5 МВт відповідно. Полікристалічні кремнієві панелі встановлять на стаціонарних конструкціях.

Передбачається, що будівельні роботи розпочнуться цього тижня.

"Ми продовжуємо робити свій внесок у розвиток відновлюваних джерел енергії та стійкості енергетичної системи України, яка має неабиякий потенціал у «зеленому» секторі", - говорить директор із розвитку енергетичного бізнесу Aссiona Хоакін Кастілльо.

«Сонячний» проект вартістю 30,6 млн євро мають намір реалізувати до кінця 2019 року.

Першим проектом іспанського енергетичного гіганта на українському ринку стало будівництво Димерської СЕС у Київській області загальною піковою потужністю 57,6 МВт. Перша черга цієї СЕС була введена в експлуатацію компанією UDP Renewables у 2017 році.


Іспанська Acciona спеціалізується на великих інфраструктурних проектах і проектах у сфері відновлюваної енергетики. Компанія, якій належать 222 вітроелектростанції, 76 гідростанцій, шість великих сонячних електростанцій, три заводи на біомасі та

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: