Іспанський стартап виготовив спеціальні сонячні панелі для балконів

Іспанський стартап Tornasol Energy виготовив комплект сонячних панелей для виробництва електричної енергії на балконах, терасах, навісах, автомобілях і човнах.

Комплект складається з одного або двох модулів, мікроінвертора і п'ятиметрового кабелю, передає building-tech.org

Завдяки технології plug-in комплект можна підключити до будь-якої електричної розетки і відразу почати виробляти електрику.

Компанія продає й тільки одну панель потужністю 300 Вт за ціною 450 євро і комплект потужністю 600 Вт, що включає два модулі, за ціною 790 євро.

Монокристалічний сонячний модуль розроблений американським виробником SunPower. Його розмір становить 1710 × 1029 × 5,6 мм, а вага - 6 кг. Ефективність осередку вказана на рівні 24,8%. Мікроінвертор, наданий китайським виробником Envertech, має розміри 248x236x27, 5 мм і вага 2,8 кг. Його ефективність становить близько 95%. У пропозицію також входять монтажні конструкції для підвішування панелей на балконні перила.

"Ідея виникла з нашого власного досвіду: бачачи тенденцію до зростання вартості електроенергії, ми хотіли покладатися на сонячну енергію, встановлюючи панелі на наших балконах, але виявлені нами громіздкі звичайні панелі не дозволяли цього, - сказав Сантьяго Вернетта, співзасновник компанії. - Саме тоді ми вирішили створити набори, які дозволили б більш універсальне використання».

За заявою компанії, сонячні панелі гнучкі і прості в обігу, вони підключаються безпосередньо до будь-якої розетки, що живить домашню мережу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка