Іспанська компанія випустила найбільшу в світі сонячну керамічну плитку

Компанія Tejas Borja виробляє плитку в Валенсії, на південному сході Іспанії, з 1899 року. Її каталог включає плитку Flat-5XL, яка з розмірами 457 x 510 мм і вагою 6,55 кг вважається найбільшою керамічною плиткою у світі. Відтепер ця плитка також доступна у фотоелектричній версії – Solar Flat-5XL. Вона є ультраплоскою керамічною плиткою, що включає скляну фотоелектричну панель. Виріб також оснащений повністю відбиваючим чорним покриттям, що дозволяє приховувати всю систему, не змінюючи конструкцію даху. З'єднання фотоелементів невидимі, тому їх візуальний вплив на дах є мінімальним.

Як повідомляє PV-magazine, керамічна плитка Solar Flat-5XL (розміром 457 x 510 мм і вагою 7,5 кг) доступна у двох версіях: монокристалічна плитка з вихідною потужністю від 24,2 Вт до 143,26 Вт/м2; плитка, виготовлена ​​з сонячними елементами з міді, індію, галію та селену (CIGS) з вихідною потужністю від 17 Вт до 102 Вт/м2.

Сонячні елементи постачаються двома невідомими виробниками, один з яких знаходиться в Іспанії, а другий працює на Тайвані.

2.jpg

«Протягом першого року ми пропонуємо гарантію продуктивності 99% для монокристалічної версії та 97% – для CiGS, і вище 80% для наступних 20 років для обох версій», - заявляють у компанії.

Ще один продукт компанії – черепиця Solar Flat-10, яка також побудована за технологією CiGS. Розміри - 457 х 1268 мм, вага - 9,30 кг, потужність - 56 Вт та 123 Вт / м2. Черепиця має алюмінієвий каркас і виконана в повністю чорному кольорі.

За даними компанії, плитку можна легко встановити, закріпивши її безпосередньо гвинтами на даху, як і будь-яку плоску керамічну черепицю, без необхідності свердління або розміщення додаткових конструкцій. Крім того, керамічна основа плитки забезпечує герметичність та безпеку, теплову і звукову ізоляцію.

Компанія стверджує, що нині вже реалізовано комерційний проект у Бельгії та житловий – у Валенсії. Водночас реалізується кілька великих проектів як у житловому, так і в готельному секторах в Латинській Америці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка