Іспанська компанія розробила технологію кріплення сонячних модулей за допомогою клею

Компанія Alusín Solar, що базується в Іспанії, розробила клейову монтажну конструкцію для фотоелектричних систем на даху, яка підходить до будь-якого типу сонячних модулів. Зараз система тестується на сонячному проекті потужністю 9,8 МВт, який будується іспанською енергетичною компанією Endesa, що є частиною італійської енергетичної компанії Enel, повідомляє PV-magazine.

Головною перевагою системи є те, що під час монтажу дах не перфорується. Оскільки отвори не робляться, усувається ризик протічок даху. За словами виробника, клей гарантує необхідну механічну стійкість і довговічність монтажу алюмінієвих профілів, які утримуватимуть сонячні батареї.

Перед монтажем всі алюмінієві профілі очищують спеціальним продуктом на спиртовій основі для гарантованого видалення будь-якого бруду. Потім на них наноситься грунтовка і, нарешті, двосторонній клей приклеюється до профілів.

2.jpg

Профілі залишають фабрику Alusín Solar в Астурії з однією вже склеєною стороною. Щоб забезпечити ідеальну фіксацію, застосовується склеювальна машина, яка працює під тиском. Як тільки матеріал надходить на місце, дах ретельно очищається.

«Це найбільш критичний процес, і для цього використовується роликова машина, яка очищає бруд під тиском 225 бар. Потім інша сторона профілю приклеюється до даху. Після того, як профіль приклеєний, по ньому має пройтися ролик вагою 25 кг. Таким чином забезпечується правильна установка сонячних панелей, як у звичайній системі», - повідомляють у компанії.

Після встановлення панелей за новою технологією компанія продовжить стежити за роботою електростанції протягом усього терміну використання.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка