Іспанська компанія інвестує €4 млрд у будівництво вітрових і сонячних станцій у Франції

Іспанська компанія Iberdrola інвестує 4 мільярдів євро у будівництво вітрових і сонячних електростанцій у Франції.

Таким чином компанія прагне прискорити впровадження поновлюваних джерел енергії, передає powerengineeringint

Інвестиції будуть зроблені протягом наступних чотирьох років у проекти з вітрової та сонячної енергетики на суші і у морі.

"Франція - стратегічна країна для нас: ми вже інвестуємо 2,4 мільярда євро в розвиток офшорної вітроелектростанції Сен-Бріє, і у нас вже є наземні вітроенергетичні проекти, які знаходяться у стадії експлуатації і розробки, - заявив генеральний директор Iberdrola Ігнасіо Галан на віртуальному саміті Choose France, організованому французьким урядом для збільшення інвестицій у зелене відновлення економіки. - Енергетичний перехід повинен стати двигуном зростання і зайнятості для Франції і всього світу".

Щорічні закупівлі Iberdrola у французьких компаній оцінюються приблизно в 1 мільярд євро, і тільки розвиток проекту Сен-Бріє дозволить створити понад 1000 нових робочих місць.

Комунальне підприємство братиме участь у нових аукціонах морських вітроенергетичних потужностей країни у рамках зусиль з реалізації своєї стратегії декарбонізації.

"Така стратегія націлена на дуже значне скорочення викидів і забруднення навколишнього середовища, створення робочих місць, досягнення прогресe у сфері енергетичної незалежності; створення нової галузі майбутнього, здатної до інновацій та експорту; і досягнення набагато більш конкурентоспроможних цін на енергоносії, - зауважив Ігнасіо Галан. – Аби прискорити цей процес декарбонізації економіки за допомогою електрифікації, необхідно чітке і привабливе регулювання, а також прискорення процесу видачі дозволів".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка