Іспанія закриває три вугільні станції загальною потужністю 1 205 МВт

В Іспанії готують до виведення з експлуатації три вугільні електростанції загальною потужністю 1 205 МВт.

Відповідні дозволи видало іспанське Міністерство з екологічного переходу та демографії (Ministry for the Ecological Transition and the Demographic Challenge, MITECO), передає ruscable

Зокрема, до закриття готують ТЕС Lada-4 потужністю 348 МВт у провінції Астурія, що перебуває в управлінні компанії Iberdrola, ТЕС Meirama 557 МВт у провінції Ла-Корунья, що перебуває в управлінні компанії Naturgy, і ТЕС Puente Nuevo потужністю 300 МВт у провінції Кордова, що перебуває в управлінні компанії Viesgo.

Очікується, що виведення з експлуатації ТЕС Lada - 4 і ТЕС Meirama триватиме загалом 12 місяців, а ТЕС Puento Nuevo – 18 місяців.

ТЕС Lada-4 є останньою вугільною ТЕС в управлінні Iberdrola, і з 2001 року компанія вивела з експлуатації 17 станцій, що працювали на вугіллі і мазуті. Iberdrola планує побудувати в провінції Астурія чотири вітроелектростанції загальною потужністю 130 МВт, а компанія Naturgy – дві ВЕС потужністю 70 МВт, які будуть розміщені поруч з ТЕС Meirama. Компанія Viesgo після зупинки ТЕС Puente Nuevo запланувала виведення з експлуатації своєї вугільної ТЕС Los Barrios у провінції Кадіс.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка