Іспанія заборонить продаж фруктів і овочів у пластикових контейнерах

Іспанія заборонить продаж фруктів і овочів в пластикових контейнерах у роздрібній торгівлі з 2023 року.

Як повідомляють офіційні джерела, про це йдеться в Королівському указі про упаковку і відходи, над яким працює уряд і який Міністерство з екологічного переходу, передає hortidaily.com

Заборона на пластикову упаковку буде поширюватися на плодоовочеву продукцію вагою менше півтора кілограмів. Ця заборона аналогічна забороні, що міститься у французькому Законі Про боротьбу з відходами, який набуде чинності у цій країні в 2022 році.

«Іспанська виконавча влада прагне боротися з надмірним використанням упаковки», - заявила прес-секретар міністерства. –

Згідно з офіційними джерелами, забруднення пластиком вже перевищило всі межі.

Згідно з наявною інформацією, заборона не буде поширюватися на продукти харчування, які схильні до ризику псування при продажу оптом. Іспанське агентство розробить список продуктів для забезпечення безпеки харчових продуктів і харчування.

Однією з цілей Королівського Указу є скорочення комерціалізації пластикових пляшок для напоїв на 50% до 2030 року, згідно з інформацією, яку основні учасники сектора отримали від уряду. До кінця цього десятиліття 100% контейнерів на ринку повинні бути придатні для вторинної переробки.

Міністерство також прагне просувати багаторазову тару, таку як більш тверді пластикові або скляні пляшки, які можна використовувати повторно.

Однією з найбільших проблем цього Королівського указу і закону про відходи, що розглядається в Конгресі депутатів, є впровадження системи здачі на зберігання і повернення контейнерів, яка вже впроваджена у деяких країнах Європейського Союзу, але є предметом спору між деякими екологічними організаціями в Іспанії, які захищають цю модель, і Ecoembes – компанією, яка відповідає за управління більшістю упаковки в країні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка