Іспанія виділить на відновлювані джерела енергії 55 млрд євро

У 2021-2027 роках Іспанія вкладе 55 млрд євро у енергетичний перехід.

Кошти будуть виділені у рамках Національного плану відновлення, трансформації та стійкості країна, який схвалила Рада міністрів, передає enerdata.net

Влада планує інвестувати у відновлювані джерела енергії, включаючи біомасу та морський вітер, інфраструктуру передачі, інтелектуальні мережі, сховища та водень.

Рада міністрів Іспанії схвалила Національний план відновлення, трансформації та стійкості країни в розмірі 140 мільярдів євро. Близько 39% цієї суми буде виділено на екологічний перехід.

Програма реформ буде представлена Європейській комісії 30 квітня 2021 року у рамках Next Generation EU, тимчасового інструменту відновлення на суму 750 млрд євро (2021-2027 роки), спрямованого на подолання економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19.

Раніше у квітні 2021 року Конгрес депутатів(нижня палата Іспанії) схвалив Закон Про зміну клімату та перехід до енергетики, який націлений на вуглецеву нейтральність до 2050 року. Для досягнення цієї мети встановлені проміжні цілі, такі як збільшення частки відновлюваних джерел енергії в структурі енергоспоживання до 74% до 2030 року. Крім того, очікується, що Іспанія скоротить свої викиди парникових газів на 23% у 2030 році порівняно з рівнем 1990 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка