Ірландці планують побудувати на Дніпропетровщині сонячну станцію потужністю 250 МВт

Ірландці планують побудувати біля села Левадки (Павлоградського району, Дніпропетровської області) сонячну електростанцію потужністю 250 МВт.

Про це йдеться у Меморандумі про співробітництво у сфері альтернативної енергетики, який ірландська компанія "Altostrata" підписала з обласною державною адміністрацією, передає Павлоград.dp.ua

Передбачається, що сонячна електростанція, яка стане однією з найбільших в Україні, займатиме 500 га і забезпечуватиме електрикою понад 40 тисяч будинків і підприємств. Це можна порівняти з енергоспоживанням Павлограда.

Як зазначив директор "Altostrata" Торстен Меркель, компанія має велику зацікавленість у співпраці з Україною. «Починаємо партнерство з Дніпропетровською областю», - наголосив він.

Сонячна станція, у яку "Altostrata" готова інвестувати 255 млн євро, буде введена в експлуатацію через два роки.

«Ірландські інвестори вирішили вкласти кошти в будівництво сонячної електростанції, яка не завдаватиме шкоди навколишньому середовищу і генеруватиме екологічно чисту енергію, - зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Крім того, іноземна компанія обіцяє створити майже 450 нових робочих місць».
СЕС біля села Левадки стане третьою потужною сонячною електростанцією у регіоні, побудованою за кошти інвесторів.

Ірландська компанія "Altostrata" спеціалізується на поновлюваних джерелах енергії та має досвід роботи в Америці і Європі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка