Ірландський консорціум поставлятиме 1000 водневих автобусів у європейські міста

Консорціум H2Bus зараз готує до розміщення в європейських містах 1000 електричних автобусів на водневих паливних елементах, а також допоміжну інфраструктуру за комерційно конкурентними тарифами, пише World-energy.

Нова угода на поставку водневих транспортних засобів укладена з виробником автобусів Wrightbus, що базується в Північній Ірландії. Консорціум H2Bus включає партнерів Nel, Ballard Power Systems, Hexagon Composites, Wrightbus, Ryse Hydrogen та Everfuel Europe.

«Ця угода забезпечить доставку автобусів з водневими паливними елементами на ширший європейський ринок, забезпечивши визнані експлуатаційні можливості та нижчу вартість порівняно з електричними автобусами», – заявив Бута Атвал, генеральний директор Wrightbus.

Консорціум прагне забезпечити Європу найдешевшими автобусами на паливних елементах з найнижчою ціною. На першому етапі вже надійшло фінансування на 600 автобусів у сумі 40 млн. євро. Фінансування дозволить до 2023 року поставити 200 водневих автобусів і створити допоміжну інфраструктуру в Данії, Латвії та Великобританії. Паралельно консорціум H2Bus продовжуватиме діяти в інших кластерах для досягнення цілі в 1000 автобусів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: