Ірландія встановлює розумні лічильники для переходу до безвуглецевої енергетики

В Ірландії встановлять «розумні» лічильники для переходу до безвуглецевої енергетики.

Проект реалізує ірландська компанії з управління будівництвом і обслуговуванням передавальних мереж ESB Networks у рамках першого етапу Національної програми з установки інтелектуальних лічильників електроенергії, передає ruscable

Передбачається, до кінця 2025 року у будинках, на фермах і підприємствах Ірландії буде встановлено 2,4 млн лічильників.

Реалізація проекту, яка здійснюється поетапно, почалася восени 2019 року у містах Корк (Cork), Лейіш (Laois) і Кілдер (Kildare). До кінця 2020 року у країні буде замінено 200 тис. лічильників електроенергії, а у наступні п'ять років буде щорічно замінюватися близько 500 тис. лічильників. Постачальники електроенергії почнуть надавати послуги споживачам з використанням інтелектуальних лічильників починаючи з 2021 року.

Для реалізації проекту Європейський інвестиційний банк (European Investment Bank, EIB)  надасть кредит у розмірі €150 млн строком на 15 років.

Виконання програми зі встановлення інтелектуальних лічильників електроенергії сприятиме реалізації в Ірландії Національного плану по боротьбі зі змінами клімату (National Climate Action Plan), а також зробить значний внесок у перехід країни до низьковуглецевої енергетики. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка