Ірландія перша відмовилася від викопного палива

Ірландія стане першою країною світу, що повністю відмовиться від викопного палива. Всі політичні сили країни підтримали законопроект, згідно з яким національний інвестиційний фонд має продати приблизно 318 мільйонів євро інвестицій у вугільну, нафтову і газову промисловість та торфо-активи протягом п'ятирічного періоду. Вже до кінця року цей закон має підписати президент, інформує Еcowatch.

Президент Майкл Хіггінс заявив, що Ірландія відіграє важливу роль у боротьбі зі зміною клімату. Він сказав, що законопроект, який вперше був представлений у 2016 році, був «надзвичайно» необхідним і слугує «свідченням міжпартійної співпраці та підтримки».

«Хоча ми є невеликою нацією, ми маємо величезний вплив на найбільш вразливих громадян у світі. Морально важливо, щоб ми терміново реагували на зміни клімату, оскільки це найбільш вразливі люди, які не можуть дозволити собі чекати, коли ми будемо діяти відповідно», – сказав президент.
Сенатор Грейс О'Салліван вітає остаточне прийняття законопроекту:

«Цей законопроект допоможе захистити нас від зміни клімату, дозволить нам стати прикладом для світу та захистити ірландських платників податків від величезних втрат, коли світ рухається до пост-вуглецевого майбутнього».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка