Іран переведе енергозатратні домогосподарства на сонячну електроенергію

В Ірані домогосподарства та підприємства будуть заохочуватися до установки сонячних електростанцій на даху для вироблення власної електроенергії.

Нову програму під назвою "кожному даху - сонячна електростанція" розробило Міністерство енергетики, передає iran

Сонячні станції танції, що розглядаються в цій програмі, займають дуже мало місця, тому на кожен кіловат вироблюваної сонячної енергії потрібно приблизно чотири-п'ять квадратних метрів площі, - пояснив представник Міністерства енергетики Ірану з питань електроенергетики Мостафа Раджабі Машхаді. - Деяким домашнім господарствам потрібно всього від 400 до 500 Вт сонячної енергії, які можна навіть встановити на їх водяні повітроохолоджувачі на даху і використовувати їх в якості навісу для повітроохолоджувача, що також підвищить ефективність кулера".

Раджабі Машхаді зазначив, що абоненти з високим споживанням енергії можуть покрити витрати на електростанцію на даху за рахунок додаткових витрат, які вони вже оплачують за рахунками за електроенергію, і поступово купувати сонячну електростанцію, як тільки їх борги будуть погашені.

На першому етапі ця програма буде реалізована тільки для абонентів з високим споживанням електроенергії по всій країні з метою оптимізації їх споживання і зниження навантаження на національну мережу, уточнив представник Міністерства енергетики Ірану з питань електроенергетики Мостафа Раджабі Машхаді.

Інформація та дата початку проекту будуть оголошені найближчим часом, як і планувалося, абоненти з високим рівнем споживання зареєструються і вживуть необхідні кроки, щоб приєднатися до програми і отримати свою власну сонячну станцію.

Міністерство енергетики підготувало для абонентів з високим рівнем споживання також навчальний курс з управління споживанням електроенергії за допомогою компаній. "У цій галузі будуть створені нові компанії, які допоможуть нам оптимізувати споживання абонентів з високим споживанням, надаючи прості рішення, - каже міністр енергетики Ірану Реза Ардаканян. - Ми збираємося надати абонентам з низьким споживанням електроенергії 100% знижку на їхні рахунки, заохочуючи абонентів з низьким рівнем споживання, і спонукаючи інших до ощадливого споживання електроенергії".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка