Інвестиції в кліматичні стартапи сягнули рекордних 32 млрд доларів у 2021 році

Обсяг венчурного капіталу, що надходить у кліматичні технології цього року, уже перевищив показники за увесь 2020 рік для глобальних інвестицій у кліматичні технології. Так, фінансування у кліматичні стартами зросло вчетверо з 2016 року, коли інвестори вклали в цей сектор лише 6,6 мільярдів доларів, пише CNBC.

З 2016 по 2021 рік найбільше коштів залучали кліматичні стартапи в США, за ними йдуть компанії з Китаю, Швеції та Великобританії.

Згідно з результатами аналізу технологічних компаній, які працюють над скороченням викидів парникових газів або подоланням наслідків зміни клімату, Європа є регіоном, який найшвидше розвивається у світі в сфері кліматичних технологій.

Європейські інвестиції в кліматичні стартапи цього року виросли в сім разів, у порівнянні з 2016 роком, з 1,1 мільярда доларів до 8 мільярдів доларів.

Серед технологій, які розробляють такі компанії, високою популярністю користуються системи очищення відпрацьованих газів, підвищення енергоефективності будівель, сонячні панелі та вітряні установки, системи накопичення та зберігання енергії, електричний транспорт, програмне забезпечення для підрахунку обсягу викидів від діяльності компаній тощо.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка