Інноваційний спосіб для зберігання енергії з відновлювальних джерел

Нова конструкція електричної батареї (акумулятора)  може  дати можливість дешевшого способу вирішення питання нестабільності енергії, котра отримується з відновлювальних джерел.

Субстанція для акумулятора з певної структури на основі наночастинок може стати досить дешевою у виробництві. Може бути вирішена проблема із зберіганням великої кількості сонячної та вітрової енергії. 

Теперішні конструкції акумуляторів досить дорогі, щоб зберігати вироблену електроенергію сонячними чи вітровими електростанціями. Системи типу off-grid не дуже популярні. 
 
Традиційні акумулятори мають конструкцію одного «ящика», де все й зосереджено. Новий тип акумуляторів використовує можливість використовувати зберігання енергії в рідкому середовищі, котре розміщене у великих ємкостях і може перекачуватись в менші ємкості, при потребі.


Технологія зберігання запасу енергії в рідкому стані недорога. Потрібні тільки великі ємкості. Мережа наночастинок в рідині забезпечує рух електричної енергії через рідину. Цей спосіб дає можливість зберегти, а потім використати в 5-6 разів більше енергії, ніж з традиційного акумулятора.  

Департамент енергії США передбачає, що економічно-обгрунтована вартість акумуляторів не повинна перевищити  100 дол/кВт*год. Не проведено ще досконалу перевірку циклів заряду-розряду. Такі акумулятори повинні працювати десятиліттями. 

Цю цікаву і потрібну роботу проводять в Nanoparticle Network.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка