Інформаційний тур «Енергонезалежність – наша спільна справа!» прокотиться десятьма містами України

Активісти інформаційного руху «Енергонезалежність – наша спільна справа!»  розпочинають свій черговий всеукраїнський тур, що цього року стартує у квітні. Першими волонтерів зустрічатимуть мешканці Вінниці: активісти завітають сюди 16 квітня. Вони пропагуватимуть енергетичну незалежність України, якої можна досягати на рівні міста, району, підприємства, багатоквартирного будинку і навіть окремого домогосподарства, повідомляє інформаційно-аналітичний ресурс «Українська енергетика»

Організатори акції влаштують для вінничан інформаційну виставку, запропонують каву, зварену за допомогою сонячній енергії, покажуть кіно, яке демонструватиметься від крутіння педаль велогенератора тощо. Усі охочі зможуть дізнатися про енергоефективність та енергозбереження, економію і раціональне споживання ресурсів, стан вугільної, атомної енергетики, сланцевий газ, сталий транспорт, утеплення будинків, відновлювані джерела енергії, а також про те, як усі ці складові впливають на стан довкілля, і як саме кожний з нас може впливати на ситуацію в Україні. 

Крім того, у програмі заходу для вінничан передбачені майстер-класи з обслуговування велосипедів та велопрокат, видача «Велоправ», велопробіг, виставка винаходів ВНТУ, цікавинки від експертів. Відбуватимуться «екологічні уроки» на Європейській площі (біля вежі) з 10:00 до 18:00. 

Загалом, Вінниця одне з десяти міст України, куди завітає інформаційний тур «Енергонезалежність – наша спільна справа!». Графік туру: 16.04 – Вінниця,  17.04 – Хмельницький, 19.04 – Тернопіль, 21.04 – Житомир, 22.04 – Київ, 26.04 – Полтава, 27.04 – Дніпродзержинськ, 28.04 — Кременчук, 29.04 – Черкаси.

Організатори туру – група українських неурядових екологічних організацій, що входять до Робочої групи українських неурядових організацій з питання зміни клімату. У Вінниці захід відбудеться за участі організації Вінниця мобільна, Вінницького національного технічного університету та Вінницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка