Індонезія введе податок на викиди вуглецю з квітня 2022 року

Індонезія почне впроваджувати схему обмеження і торгівлі викидами CO2 і податок на викиди вуглецю у секторі вугільних електростанцій з 1 квітня 2022 року.

Відповідно до цього механізму оператори, що перевищують граничний рівень викидів, повинні отримати дозвіл від іншої економічної діяльності, яка скорочує викиди, або заплатити податок на викиди вуглецю, передає enerdata.net

Мінімальна ставка податку на викиди вуглецю встановлена у розмірі 30 000 індонезійських рупій(IDR) за тонну СО2(2,1 долара США за тонну СО2). Країна не буде дозволяти транскордонну торгівлю вуглецем.

До 2024 року податок на викиди вуглецю буде застосовуватися тільки до вугільної генерації, але з 2025 року ця схема буде поширена на інші сектори. Індонезія могла б обмежити викиди при використанні викопних видів палива, таких як вугілля, дизельне паливо і бензин, на заводах і транспортних засобах. Крім того, податок на викиди вуглецю у подальшому може бути орієнтований на вуглецеємні галузі, такі як целюлозно-паперова, цементна, електроенергетична та нафтохімічна промисловість.

Створення податку на викиди вуглецю було схвалено парламентом у жовтні 2021 року. Уряд спочатку запропонував більш високу ставку податку на викиди вуглецю у розмірі 75 000 IDR за тонну СО2, але на початковому етапі ставка була знижена; очікується, що у кінцевому підсумку вона буде формуватися ринком.

У липні 2021 року Індонезія представила оновлений національний внесок(NDC), який зберіг цільові показники свого першого NDC за листопад 2016 року. Країна встановила безумовний цільовий показник скорочення на 29% і умовний цільовий показник скорочення до 41% від сценарію ведення бізнесу у звичайному режимі до 2030 року. Викиди CO2 у результаті спалювання енергії швидко і регулярно збільшуються(приблизно на 5% на рік з 1990 року). Вони збільшилися на 6% на рік протягом 2013-2019 років і знизилися на 5% у 2020 році (566 млн т CO2).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка