Індонезія може ввести податок на викиди вуглецю

Індонезія може ввести податок на викиди вуглецю для скорочення викидів парникових газів.

Нововведення планують запровадити у рамках капітального перегляду податкової системи, включаючи податок на додану вартість (ПДВ), передає enerdata.net

Країна могла б націлити викиди на використання викопних видів палива, таких як вугілля, дизельне паливо і бензин, заводами і транспортними засобами.

Крім того, податок на викиди вуглецю може бути зосереджений на вуглецевих секторах, таких як целюлозно-паперова, цементна, електроенергетична та нафтохімічна промисловість.

Уряд збирається ввести податок на викиди вуглецю для паливної, автомобільної, целюлозно-паперової, цементної, електроенергетичної та нафтохімічної галузей промисловості.

Передбачається, що нововведення допоможе Індонезії скоротити викиди парникових газів і зібрати кошти для екологічних і соціальних програм.

Мінфін Індонезії також розглядає варіант диференціації податку на додану вартість для товарів першої необхідності і предметів розкоші. Зараз на все діє єдиний тариф у 10 відсотків, а рис, кукурудза, питна вода, електрика та фінансові послуги податком не обкладаються.

Викиди CO2 при спалюванні енергії збільшилися на 5% на рік в період з 1990 по 2019 рік. На частку вугілля припадає 59% енергобалансу Індонезії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка