Індійські вчені підвищили ефективність батареї з агровідходів у три рази

Індійські вчені розробили технологію виробництва екологічно чистої літій-сірчаної батареї (Li-S).

Як зазначають дослідники з Університету Шива Надара та Індійського технологічного інституту Бомбея, батарея в три рази енергоефективніша і економічніша, ніж літій-іонні батареї, використовувані в даний час, передає energosmi

Технологія Li-s battery використовує принципи «зеленої хімії», яка включає використання побічних продуктів нафтової промисловості (сірки); елементів агровідходів і сополімерів, таких як карданол (побічний продукт переробки горіхів кешью) і евгенол (гвоздикове масло) в якості катодних матеріалів.

Університет заявив, що вирішив впровадити цю технологію після п'яти років досліджень доктора Бімлеша Лохаба, ад'юнкт-професора кафедри хімії. «Технологія Li-s battery буде значно дешевше і стійкіше, пропонуючи до трьох разів більш високу щільність енергії і вогнезахисні властивості, - зазначають в університеті. – Вона синтезує молекулу на біологічній основі, а також може похвалитися новим типом катода для літій-іонних акумуляторів».

Ці розробки можуть допомогти просунути перспективну технологію батарей на більш високий рівень продуктивності.

«Дослідження допоможе виробництву економічно ефективних, компактних, енергоефективних, безпечних та екологічно чистих літій-іонних батарей, пропонуючи життєздатну альтернативу літій-іонним батареям, широко використовуваним в даний час», — йдеться в офіційному релізі університету Шива Надара.

Сірка в батареї надходить з промислових відходів. Тим часом, карданол надходить з біо-відновлюваної сировини. Крім того, сополімер евгенолу (отриманий з гвоздичного масла) також є екологічно стійким, безгалогенним і вогнезахисним, що робить батарею безпечною у використанні.

Коли ця технологія буде використовуватися в комерційних цілях, ця нова батарея на основі технології Li-S матиме більш тривалий термін служби і може вироблятися в дуже маленьких одиницях. Це означає, що серед тих, хто отримає вигоду, будуть технологи, які створюють пристрої, що вимагають джерела живлення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: