Індія створює Міжнародне агентство з сонячної політики

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді запросив близько 110 країн приєднатися до так званого Міжнародного агентства з сонячної політики (InSPA). Новий міжнародний альянс включатиме переважно ті країни, клімат і географічне розташування яких є найбільш сприятливими для генерації електрики з сонячної енергії, повідомляє ресурс Тesiaes.ru.

Офіційно представити та запустити роботу агентства планують під час кліматичної конференції в Парижі 30 листопада цього року.

InSPA буде виступати в якості платформи для країн світу, щоб поділитися технологіями і не покладатися на дорогі рішення з ЄС і США.

Урядовці Індії пояснюють: «Мета альянсу - зробити сонячну енергію невід'ємною частиною нашого життя, щоб найбільш віддалені села і громади почали користуватися благами цивілізації».

Хоча експерти в галузі енергетики вже заявили, що в такий спосіб Індія хоче позиціонувати себе як ключового гравця на глобальному сонячному ринку і остаточно змістити вектор розвитку сонячної генерації в країни, що розвиваються.

Пропозицію Індії вже підтримали деякі африканські країни, а також Нова Зеландія, Австралія, Китай та Бразилія. 

Нагадаємо, що до 2022 року Індія планує довести встановлені потужності своїх сонячних електростанцій до 100 ГВт. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка