Індія створить Всесвітній банк сонячної енергії

Уряд Індії створить Всесвітній банк сонячної енергії для фінансування для «зелених» проектів.

З такою пропозицією має на меті виступити Міністерство нових і поновлюваних джерел енергії Індії, передає cleantechnica

«Банк допоможе країнам-членам Міжнародного сонячного альянсу отримати доступне фінансування для проектів сонячної енергетики, - йдеться у повідомленні. – Міністерство нових і поновлюваних джерел енергії Індії може запропонувати Всесвітньому банку сонячної енергії виділити $50 млрд протягом перших десяти років».

Передбачається, що банку буде потрібно $10 млрд власного капіталу і $2 млрд сплаченого капіталу. Після отримання перших $6 млрд з цього фінансування банк зможе почати свою діяльність.

Всесвітній банк сонячної енергії стане третьою великою глобальною ініціативою Індії щодо сонячної енергії.

Першою був Міжнародний сонячний альянс, який прагне мобілізувати 1 трильйон доларів для створення 100 ГВт сонячної енергії в усьому світі. Також нещодавно Міністерство нових і поновлюваних джерел енергії Індії запропонувало створити міжконтинентальну сонячну енергетичну мережу, що охоплює територію від Південно-Східної Азії до Близького Сходу та Африки.

Є й інші ініціативи, які Індія очолює в рамках Міжурядова організація, що координує діяльність з геолого-розвідувальних робіт на певній території морського і океанічного дна(ISA). Індійська компанія Energy Efficiency Services Limited оголосила про плани провести глобальний тендер на закупівлю півмільйона іригаційних насосів на сонячних панелях для установки в декількох країнах-членах ISA.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка