Індія призупинила роботу шести вугільних станцій поруч із Нью-Делі через забруднення повітря

Індія закрила шість вугільних електростанцій біля столиці Нью-Делі для зменшення забруднення повітря.

Про це йдеться у наказу Комісії з управління якістю повітря (CAQM), передає mind.ua.

З 11 вугільних електростанцій, розташованих у радіусі 300 км від Нью-Делі, лише п'ять залишаться в експлуатації, а решта буде закрито до 30 листопада.

У разі нестачі електроенергії у цей період CAQM звернулася до уряду з проханням забезпечити адекватне енергопостачання від електростанцій, які розташовані за межами 300-кілометрового радіусу від столиці.

У жовтні Індія зіткнулася з енергетичною кризою на тлі гострої нестачі вугілля, при цьому запаси більш ніж на половині з 135 електростанцій країни впали до небезпечно низького рівня. Це суттєво вплинуло на роботу багатьох малих підприємств, особливо у північній Індії.

Згідно з наказом CAQM, у столичному регіоні, до якого входять міста зі штатів Хар'яна, Пенджаб та Уттар-Прадеш, а також столиця Нью-Делі, усі галузі повинні обов'язково перейти з вугілля на газ у якості палива, інакше їхню роботу буде зупинено.

CAQM також заборонив у Нью-Делі в'їзд вантажним автомобілям, що перевозять неосновні товари, та припинив будівництво та роботи зі знесення будинків у столичному регіоні до 21 листопада.

Ці тимчасові обмеження були накладені після попередження Метеорологічного департаменту Індії про те, що небезпечне забруднення повітря може зберігатися протягом тривалого періоду, оскільки у регіоні може спостерігатись зниження температури та швидкості вітру на кілька днів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка