Індія планує створити консорціум з 50 країн для розвитку сонячної енергетики

Інтерес Індії до розвитку сонячної енергетики непохитно зростає. Уряд країни дійсно зацікавлений в тому, щоб забезпечити енергією близько 400 млн своїх жителів, які в даний час не мають доступу до електрики. 

Раніше міністр фінансів Індії Джаянт Сінха підкреслив, що його країна протягом семи років (до 2022 року) потребуватиме близько $100 млрд інвестицій для розвитку відновлюваних джерел енергії. За його словами, Індія за вказаний період часу планує збільшити загальну потужність сонячних електростанцій в 33 рази до 100 тис мегават.

Саме тому урядовці країни зараз досить активно розробляють плани щодо залучення інтересу іноземних інвесторів до розвитку своїх «сонячних перспектив».
 
Одне з останніх рішень на цьому шляху – створення консорціуму з 50 країн для розвитку сонячної енергетики, в тому числі проведення спільних досліджень у цій області. Таку ідею висловив прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді під час одного зі своїх офіційних виступів, повідомляє RenCentre. 
 
«Індія працює над створенням консорціуму з 50 країн, в яких налічується найбільше сонячних днів у році, - підкреслив Нарендра Моді. - Його метою буде об'єднання наукових досліджень і технологічних досягнень в області сонячної енергетики для того, щоб забезпечити її доступність для найбідніших верств населення навіть у віддалених районах».

Крім того, політик також підтримує створення у його країні спеціальних «енергетичних парків, де отримуватимуть електрику від енергії сонця і вітру». 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка