Індія планує заборонити ввезення сонячних панелей з Китаю

Індія рекомендує іноземним інвесторам уникати використання сонячних панелей китайського виробництва.

Про це йдеться у оприлюдненому урядом списку дозволених моделей і виробників (ALMM) сонячних панелей і модулів, який був складений у травні 2021 року, передає digitimes.com

Бюро стандартів Індії (BIS) і Міністерство нових і відновлюваних джерел енергії Індії (MNRE) видаватимуть дозвіл на покупку необхідних панелей, або модулів тільки після інспекції виробничого майданчика і плану закупівель.

Постачальники енергії, виробленої з альтернативних джерел, зможуть використовувати тільки те обладнання, яке зазначено у списку дозволеного. До того ж іноземним інвесторам рекомендується уникати використання китайського обладнання, щоб уникнути суперечок про примусову працю уйгурів.

Ці дії, а також підвищення ввізних мит, ініційовані індійським урядом у зв'язку із залежністю від імпорту з Китаю. Влада Індії планує опрацьовувати місцеві варіанти ланцюжків поставок обладнання для сонячної електроенергетики.

Індія є третім у світі ринком сонячної енергетики. Уряд Індії планує збільшити сукупну потужність електростанцій на відновлюваних джерелах до 450 ГВт, з яких 62% припадатиме на сонячну електроенергетику.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка