Індія анулювала проекти вугільних станцій загальною потужністю 46 ГВт

За останні дванадцять місяців в Індії формально і «неофіційно» були скасовані проекти вугільних електростанцій сумарною потужністю 46 ГВт.

Про це йдеться у довідці Інституту економіки енергетики та фінансового аналізу (IEFFA), передає renen.

За три останні роки - з квітня 2017 по січень 2020 - в Індії було побудовано близько 20 ГВт нових вугільних електростанцій, а з урахуванням вибуття старих потужностей приріст в секторі склав всього 13,8 ГВт.

За останнє десятиліття загальний обсяг скасованих проектів у вугільній енергетиці оцінюється у 600 ГВт.

Виробництво електроенергії на основі вугілля в Індії у 2019 році скоротилося вперше за десять років на тлі економічного спаду і збільшення використання відновлюваних джерел енергії.

У стадії будівництва сьогодні знаходяться вугільні електростанції загальною потужністю приблизно 37 ГВт.


«Останні дані з бази Global Energy Monitor (GEM) свідчать про підвищений ризик утворення непрацюючих активів у тепловій генерації Індії, - зазначає енергетичний аналітик IEEFA Кашиш Шах. - У зв'язку з цим для нових вугільних електростанцій все складніше знаходити фінансування».

Відповідно до визначеної індійським регулятором електроенергетики, Central Electricity Authority (CEA) оптимальної структури генерації на 2029-2030 рік, до 2030 року встановлена потужність сонячних і вітрових електростанцій в Індії досягне 440 ГВт, а частка вугілля у виробленні знизиться з нинішніх приблизно 77% до 50%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка