Ілон Маск заявив про намір випустити електромобіль дешевший, ніж Model 3

На конференції «Майбутнє транспортних рішень», що відбулася минулого тижня в Осло, Норвегія, виступив Ілон Маск. Він подякував Норвегії за її досягнення в сфері екології і прагнення стати світовим лідером електричних транспортних засобів, повідомляє evannex.com.

Маск пояснив:

«Тепер з Model 3, третім поколінням наших електромобілів, з набагато більш високими масштабами економії, ми отримали Gigafactory і набагато підвищили обсяг виробництва. Tesla Motors вдалося досягти ціни електромобіля в $ 35 000».

Він зазначив, що в цій ціновій категорії «приблизно половина людей може дозволити собі автомобіль». Особливий інтерес, викликає заява Ілона Маска про можливість створення четвертого покоління електромобілів Тесла, які будуть ще дешевшими, ніж Model 3. Маск конкретизує:

«Я дуже радий бути в змозі виробляти автомобіль, який зможуть собі дозволити ще більше людей. З четвертого покоління і надалі, ми в кінцевому рахунку досягнемо того, що кожен зможе дозволити собі подібний автомобіль».

Крім того, Маск розглядає можливість розробки нової системи автономного громадського транспорту.

«Ми задумали дещо, що буде не зовсім автобусом, але зможе вирішувати схожі завдання в густонаселених містах. Я вважаю, що ми повинні повністю переосмислити всю нинішню концепцію громадського транспорту і створити щось, що припаде до душі людям».

За словами глави «Тесли», він розмірковує над принципово новому безпілотному транспортному засобі, який буде доставляти пасажирів «до їх кінцевого пункту призначення, а не просто до автобусної зупинки».

«Я думаю, що люди повірять в нього несподівано швидко. Наприклад, зараз ми отримуємо вкрай позитивні відгуки про автономні технології, що використовуються в наших електрокарах », – пояснив Маск.

Крім того, до виступу на конференції в Осло, Ілон Маск коротко говорив з Ерна Сольберг, прем'єр-міністром Норвегії, про електричні транспортні засоби і висловив свою любов до Норвегії. Генеральний директор Tesla Ілон Маск схвильований майбутнім як для Tesla Motors, так і для електричних транспортних засобів загалом. На конференції він оголосив:

«Зараз ми маємо майже 400 тисяч замовлень на Model 3. Інтерес до цього електромобіля здивував навіть нас самих».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка