IRENA закликає до збільшення гідрогенерації та потроєння потужностей світових акумулюючи об'єктів

Нещодавно лідери країн-учасниць «Великої сімки» домовилися «декарбонізувати» свої економіки до кінця століття і скоротити до 2050 року глобальні викиди парникових газів до 70% відносно рівня 2010 року.

План більш ніж перспективний. Та разом з його виконанням постає питання у світових можливостях акумулювання такої кількості «зеленої» енергії.

У відповідь на це Міжнародне агентство з відновлюваних джерел енергії (IRENA) розробило відповідну дорожню карту поставленої цілі. Виявилося, що приблизно 425 ГВт акумулюючих потужностей будуть необхідні для  переходу планети на 45% відновлюваних джерел енергії до 2030 року, повідомляє інформаційний ресурс «Українська енергетика»

Дорожня карта закликає в першу чергу до збільшення гідрогенерації, оскільки, на думку аналітиків, таку енергію легше зберігати. Крім того відомо, що група аналітиків з Абу-Дабі опублікувала дорожню карту з будівництва 325 ГВт гідроакумулюючих потужностей і відповідно 150 ГВт потужностей для зберігання енегії. 

Наразі ж гідроелектростанції складають 99% усіх акумулюючих об'єктів, сумарною потужністю 142 ГВт.

Крім того, IRENA також рекомендує збільшити використання домашніх акумуляторів (приміром, як системи PowerWall від Tesla), особливо в районах з великою кількістю сонячних фотоелектричних панелей на даху.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка