І в Україні виробляють електромобілі

Всі звикли до екологічного міського електротранспорту «з рогами» - тролейбусів та трамваїв. Це міський вид громадського транспорту, котрий не викидає вихлопних газів. На останній параметр звертається особлива увагу в кожному місті, щоб добитися кращого стану довкілля для мешканців. Але в цих двох видів траспорту є суттєвий недолік – вони можуть пересуватися виключно по встановлених напрямках, котрі зумовлені трамвайними коліями або тролейбусними дротами. 

Ще в минулому році в Києві презентували новий вид мобільного електротранспорту - електроавтобус. Автобуси можуть складатися на вітчизняних заводах. Провели вже випробування першого двигуна, котрий зібрала українська компанія «Біо Актив» у співдружності з Клубом електромобілістів «Електро-автосам». Двигун має можливість розвивати швидкість 70 км/год, що цілком достатньо для міста. Заряду акумуляторів вистачає на 240 км. Зарядку можна проводити на 92 тягових підстанціях живлення контактної мережі міста.


Крім професійного напрямку, Київ має ще рух ентузіастів – клуб «Електро-автосам». Тут працюють, саме так, працюють і створюють свої нові варіанти автомобілів, котрі пересуваються без бензину.  

Серед молоді, котра цікавиться новинками, є й ветерани. Минулого року на TeslaCamp 75-річний Валентин Гербштейн проїхався власним електромобілем, показавши молодим шлях для вдосконалення.

3.jpg
 
Цього року Клуб провів акцію в Києві підчас Дня Європи. Запланували трасу для перегонів – від моста Метро на Труханів Острів. Чудово показав себе автомобіль Електра-2. Проїхав 42 км, витративши 50 А*год (всього було 200). Швидкість 40-60 км/год. ДАІ не зупиняла, усміхалась при зустрічі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка