Hyundai створила міні-екскаватор на електротязі

Електродвигуни стають все популярнішими в майже кожному сегменті транспорту, а тепер і у важкій техніці. Компанії Cummins і Hyundai днями представили спільну розробку – електричний екскаватор, повідомляє Еlectrek.

«Оскільки електромобілі продовжують збільшувати свою частку на автомобільному ринку, ми бачимо, що електрифікація комерційних енергетичних систем набагато безпечніша в плані екології, і набагато економічно ефективніша. Міні-екскаватори, які працюватимуть поблизу житлових районів, зможуть задовольняти вимоги нульового рівня викидів і низького рівня шуму», – заявив старший виконавчий віце-президент і технічний директор Hyundai Construction Equipment Д. С. Кім.

Новинка оснащена акумуляторними блоками потужністю в 35,2 кВтг, що заряджатимуться за 3 години. Розробники стверджують, що заряду вистачить на 8 годин безперервної роботи.

«Цей міні-екскаватор з електроприводом – це захоплююче майбутнє електрифікованого будівельного обладнання, яке поєднує в собі сильні сторони універсального екскаватора Hyundai з літій-іонними батареями Cummins», – заявили в компанії.

Зараз прототип екскаватора проходить випробування для оптимізації його продуктивності.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка