Hyundai планує випускати будівельну техніку на водневому паливі

У 2023 році корейський автовиробник планує випустити лінійку екскаваторів та іншої будівельної техніки на водневих паливних елементах. У порівнянні з літієвими акумуляторами водневі паливні елементи набагато простіше нарощувати, тому для будівельної техніки або важких вантажівок це логічний вибір, передає Хайтек.

Три компанії – Hyundai Construction Equipment (HCE), Hyundai Motor Group і Hyundai Mobis – об'єдналися для створення водневих навантажувачів і екскаваторів для земляних робіт середнього та великого обсягу. Дві з них – Hyundai Motors і Hyundai Mobis – розроблять і виготовлять водневі паливні елементи, в тому числі, блоки живлення, а третя компанія сконструює, збере і випробує продуктивність водневих екскаваторів і навантажувачів. Серійне виробництво запланували на 2023 рік.

На відміну від звичайного дизельного обладнання воднева будівельна техніка використовує електрику, вироблену в ході хімічної реакції між воднем і киснем. Відсутність шкідливих вихлопних газів робить цю технологію екологічно чистою.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка