Hyperloop - транспортний засіб зі швідкістю 1200 км на годину

Американська компанія Hyperloop Transportation Technologies готує до тестових випробувань унікальний винахід, який здатен перегорнути уявлення людства про транспортні засоби. Таке повідомлення розмістив ініціатор цього проекту, голова корпорації Tesla Motors Елон Маск на своїй сторінці у соціальній мережі твіттер. 

2.jpg

Мова йде про наземно-повітряний транспортний комплекс під назвою Hyperloop. Комплекс являє собою герметичний жолоб, в якому рухаються капсули. Саме ці пристрої, які зовні  дещо нагадують вагони пасажирських потягів, але мають футуристичну еліпсоїдну форму, перевозитимуть людей. Капсула приводиться у рух спеціальними комбінованими системами, що складаються з лінійних асинхронних двигунів та повітряних компресорів. Тобто, цей футуристичний вид транспорту є абсолютно екологічно чистим та безпечним для навколишнього середовища.

4.jpg

Головною перевагою транспортного комплексу  Hyperloop є надзвичайна швидкість руху, яка  майже  наближена до швидкості звуку.  Вона дорівнюватиме 1200 км на годину. Також повідомляється, що Hyperloop буде здатна перевозити пасажирів з Лос-Анджелесу до Сан-Франциско усього за 35 хвилин.

Спеціально створена для реалізації проекту компанія Hyperloop Transportation Technologies вже приступила до збірки перших тестових зразків капсули, в якій будуть перевозитися люди. Окрім того, в планах американських винахідників – будівництво випробувального  полігону довжиною у п’ять миль (вісім кілометрів). Як передбачається, тестовий трек буде розміщений у штаті Техас. Але поки дата початку будівництва полігону не відома.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: