Група ICU інвестує в екостартап з переробки шин

Фінансова група ICU фінансово підтримає український стартап з переробки автомобільних шин у вторинну сировину.

Стартап ЕсоТуrе переміг у конкурсі Odesa Demo Day, який відбувся у рамках VI Українського фінансового форуму у жовтні, передає Факты

Українська команда запропонувала метод переробки шин, який не завдає шкоди екології і до того ж дозволяє отримати вторинну сировину. ЕсоТуrе отримав головний приз конкурсу - 10 тис. доларів США. У журі були українські та міжнародні венчурні інвестори.

"Такі заходи дуже корисні для молодих стартапів, - зауважив переможець стартап-батла Назар Халавка з EcoTyre. - Розробники отримують можливість заявити про себе, зрозуміти, яких удосконалень вимагає їх продукт, і, звичайно ж, знайти хорошого інвестора".

На даний момент група ICU вже фінансово підтримує 7 перспективних проектів.

«Середній розмір інвестицій в один проект становить близько 500 тис. доларів США, - пояснює керівник ICU Ventures Роман Нікітов. - Вкладення буде вважатися успішним у тому випадку, якщо через 3 роки капіталізація стартапу хоча б подвоїться».

ICU Ventures допомагає вітчизняним стартапам налагоджувати відносини з потенційними партнерами, інвесторами і отримувати менторство професіоналів з світовим ім'ям.

У 2018 році у світі було здійснено венчурних інвестицій на суму 343 мільярдів доларів, а в Україні - лише на 337 мільйонів доларів, що критично мало, говорить засновник групи ICU Макар Пасенюк.

«В Україні величезна кількість талановитих ІТ-фахівців, які розробляють високотехнологічні рішення для міжнародних компаній і лідирують у світових рейтингах по співвідношенню якості і вартості роботи, - зазначив. - Ми намагаємося створити екосистему для українських інженерів всередині своєї країни: ми плануємо розширити у майбутньому інвестиційний портфель до 25 стартапів, при цьому не менше половини з них повинні мати відношення до України».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка