Громада на Кіровоградщині планує перевести об’єкти соціальної сфери на сонячну енергію

Починаючи з 2019-го року у Дмитрівській ОТГ (Кіровоградська область) планують поступовий перехід на використання сонячної енергії для різних сфер життя громади. Спочатку мають модернізувати вуличне освітлення у селах Дмитрівка, Макариха, Цибулеве та Шамове. А згодом на території ОТГ планують побудувати сонячну електростанцію, яка слугуватиме на користь громади, пише gre4ka.info.

«Ми маємо вільну земельну ділянку на якій плануємо розмістити сонячні панелі, – говорить Наталія Стиркуль, голова Дмитрівської ОТГ. – Надалі система працюватиме так, що наші школи, садочки та інші об’єкти соціальної сфери будуть використовувати для своїх потреб саме сонячну енергію. Якщо будуть залишки, ми продаватимемо їх за «зеленим» тарифом, а отримані доходи спрямуємо на подальший розвиток території».

Загальна вартість проекту – майже 4,7 мільйона гривень. Фінансуватиметься він із різних джерел: місцевого й державного бюджетів, при цьому передбачено і залучення інвестиційно-технічної підтримки програм-партнерів та місцевого бізнесу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: