Готель, що поїдає забруднене повітря

Нещодавно Китай оголосив, що буде стягувати жорсткіші та необмежені штрафи з забруднювачів екології. Це знаменувало собою обнадійливий крок вперед в природоохоронному законодавстві країни.

Щоб підтримати боротьбу проти забруднення повітря, Ліп Чонг та студія Studio Twist спроектували готель Green Air Hotel. 
Green-Air-Hotel-Twist-Studio-3.jpg

Green Air Hotel став переможцем 8-го щорічного конкурсу "Радикальні інновації", на якому дизайнерам потрібно було створити реальні та оригінальні вирішення проблем в індустрії гостинності.
Green-Air-Hotel-Twist-Studio-1.jpg

Як повідомив Ліп Чонг, в Китаї майже 200 тисяч готелів функціонують в застарілих будинках, які потребують термінової реконструкції
Green-Air-Hotel-Twist-Studio-2.jpg
 
Замість того, щоб руйнувати старі готелі, концепція Green Air Hotel пропонує "процес навиворіт", яка передбачає використання рослин для очищення повітря та модернізацію будівель в більш екологічно здорові.
Green-Air-Hotel-Twist-Studio-6.jpg

Рослини не лише поліпшать якість повітря, але і дадуть естетичну користь як для відвідувачів готелю, так і для громадськості.
Green-Air-Hotel-Twist-Studio-7.jpg

В рамках даної пропозиції, дизайнери покрили весь будинок рослинами: пишні зелені стіни створюють фон для сходового майданчика, зелений дах покриває верх будівлі, рослинність (вирощена гідропонічно - без грунту, лише на поживних розчинах) розміщена на балконі кожного номеру.
Green-Air-Hotel-Twist-Studio-9.jpg

Більшість листових рослин будуть підібрані такі, що добре переносять тінь.
Green-Air-Hotel-Twist-Studio-8.jpg

Дизайном також передбачений великий "зелений" атріум, розташований під прозорим дахом, щоб створити "криті зелені легені".
Green-Air-Hotel-Twist-Studio-4.jpg

Атріум буде об'єднаний з системою кондиціонування таким чином, щоб повітря, очищене рослинами, міг циркулювати в решті готелю.
Green-Air-Hotel-Twist-Studio-5.jpg

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка