Горбиста місцевість на Західній Україні стає все більш привабливою для будівництва сонячних електростанцій

Горбиста місцевість в Західних регіонах України стає все більш приваблива для будівництва сонячних електростанцій. Так, в грудні 2016 р у Львівській області на схилах колишнього сірчаного кар'єру завершилося будівництво сонячної електростанції «Озерна» потужністю 9,9 МВт. Роботи проводилися на непридатному для ведення сільськогосподарської діяльності майданчику (з високим вмістом сірки в грунті) і перепадом висот більше 40 м.

Нерівномірний нахил в південному напрямку, а також змінний нахил рельєфу зі сходу на захід, дозволили розмістити на майданчику станцію більшої потужності за рахунок зменшення міжрядної відстані. Організацію доступу спеціалізованої сваєбійної техніки і вантажно-розвантажувального транспорту на особливо складні ділянки майданчика забезпечували за допомогою гусеничної техніки підвищеної прохідності.

Для оптимізації монтажу на ділянках з різною величиною нахилу були використані два типи конструкцій системи кріплення ФЕМ української компанії Солар Стальконструкція - SMS-212 і SMS-402. Також, з огляду на неоднорідність ґрунтових умов, інженерами компанії було застосовано 4 типу заглиблення паль в грунтову основу. 

Проектуванням, закупівлею обладнання, пуско-наладкою займалася компанія Рентехно.

Будівництво цієї сонячної електростанції компанія Солар Стальконструкція завершила за 5 місяців. Річна генерація «зеленої» електроенергії складе 9 730 000 кВт * годин і дозволить скоротити кількість шкідливих викидів СО2 в атмосферу на 11 300 т / рік. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: