Гонконгська компанія презентувала електромобіль, який може побудувати кожен

Компанія OSVehicle продовжує свою «просвітницьку місію», надаючи можливість усім охочим власноруч створити електромобіль за одну годину. Нещодавно компанія презентувала свою останню апаратну платформу з відкритим вихідним кодом, яка включає в себе файли і схеми для створення електричного автомобіля під назвою Tabby EVO, повідомляє видання «Вгору».

Ідея проекту зі створення електромобіля в домашніх умовах виникла ще в 2012 році, коли команда інженерів з OSVehicle бажала створити щось революційне в автомобільній галузі. Як результат, у 2013 році компанія вперше презентувала свою розробку Tabby - електромобіль, який можна зібрати за годину у власному гаражі. 

2.jpg

Новинку 2015 року, автомобіль Tabby EVO, також можна побудувати протягом години у домашній майстерні. 

Новий електромобіль живиться від 80v/15кВт електричної трансмісії з діапазоном 87 миль, а максимальна швидкість авто, яке вміщує від 2 до 4 пасажирів, - 80 миль на годину (130 км/год). Модернізована структура і підвіска надають електричному транспортному засобу юридичне право їздити вулицями Європи та США. 

3.jpg

Креслення і файли з дизайном - відкриті для вільного скачування, що дозволить усім охочим завантажити дані з планами і переліком запасних частин і побудувати свій власний електромобіль, а також поділитися своїми модифікаціями та вдосконаленнями з іншими.

На думку розробників, такий проект призначений не лише для ентузіастів та стартапів, зацікавлених у створенні електричних транспортних засобів, але й для освітніх та особистих цілей. 

Креслення та файли платформи транспортного засобу Tabby EVO обійдуться бажаючим приблизно в $4000.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка