Honda оголосила про електрифікацію всіх своїх моделей і відмову від ДВЗ

Услід за General Motors, Ford, Volkswagen, Volvo та іншими компанія Honda заявила про електрифікацію всіх своїх моделей і відмову від виробництва машин з ДВЗ, повідомляє Хайтек.

Японський виробник розраховує, що 40% всіх світових продажів бренду до 2030 року складуть автомобілі на акумуляторах і паливних елементах. До 2035 їх стане 80%, а до 2040 – всі 100%. Крім того, компанія збирається досягти вуглецевої нейтральності всієї продукції і корпоративних активів до 2050 року.

Honda має намір допомогти уряду Японії домогтися поставлених кліматичних цілей - знизити емісію до 2030 року на 46%. Протягом найближчих шести років автовиробник інвестує близько $ 4,6 млрд в дослідження і розробку, включаючи електрифікацію.

Нинішній асортимент електричних автомобілів у компанії не багатий. Нещодавно Honda перестала випускати Clarity, але залишила водневу і гібридну версії цього електромобіля. Продажі електрокара Honda E почалися в Європі минулого літа. Також компанія планує працювати над двома новими електромобілями разом з GM і її модульної платформою. У Північній Америці компанія обіцяє випустити два електричних паркетника, але не раніше 2024.

Курс компанії на електрифікацію торкнеться і лінійки мотоциклів і мопедів. Три нових скутера повинні з'явитися до 2024 року, а також один електричний мотоцикл.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка