Голландська мережа швидкісних зарядних станції Fastned звітувала про зростання на 140% з початку року

Компанія Fastned, що розвиває мережу швидкісних зарядних станцій для електромобілів у Нідерландах, повідомила про зростання прибутку на 140% за перший квартал 2018 року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, обсяги компанії зросли на 148%, а кількість клієнтів – на 136%, пише CleanTechnica.

Таким чином, загальний об'єм використання швидкісних зарядних пристроїв становив 483 487 кВт-год у першому кварталі; загальний дохід в першому кварталі склав 210 962 євро; а клієнтська база – 8 303 протягом кварталу. Крім того, було додатково відкрито ще 3 нові швидкісні зарядні станції, тобто загальна їх кількість зросла до 66-ти. Компанія також працює над відкриттям ще 12 станцій у Нідерландах та 18 – у Німеччині. До речі, особливістю цієї мережі є те, що вона працює на енергії сонця і вітру.

«Зарядні пристрої нового покоління, що встановлені на 4-х швидкісних станціях дозволяють електромобілям заряджати до 175 кВт і навіть 350 кВт. Це в 100 разів швидше, ніж вдома», – йдеться в повідомленні Fastned.

У першому кварталі цього року 30% всіх станцій Fastned пройшли операційну точку беззбитковості. Це означає, що всі операційні витрати, пов'язані з цими станціями, покриваються доходами, отриманими на тих же станціях. Зараз компанія веде переговори із мережею супермаркетів, аби встановлювати там швидкісні зарядки для електромобілів, а також має угоду з інвестиційним банком Lincoln International (цикл фінансування на 30 мільйонів євро) на розробку 80-100 нових швидкісних станцій. Це означає, що мережа Fastned складатиметься із понад 200 станцій і налічуватиме більш ніж тисячу точок зарядки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка