Глобальні інвестиції у ВДЕ зросли на 17% у 2014 році

Інвестиційне дослідження, яке проводиться щороку в рамках діяльності Програми ООН по навколишньому середовищу (UNEP, United Nations Environment Programme), показало, що у 2014 році глобальні інвестиції у ВДЕ зросли на 17% - до 290 млрд євро, повідомляє інформаційно-аналітичний ресурс «Українська енергетика»
  
Найбільшим інвестором в альтернативну енергетику на сьогодні визнано Китай: уряд країни вклав 89,5 млрд євро в «зелені» проекти, збільшивши таким чином інвестиції на 39% у порівнянні з 2013 роком.

Друге місце посідають США, котрі минулого року інвестували більше 40 млрд євро у відновлювані джерела, що на 7% більше, ніж у 2013 році.

Третє місце посіла Японія, інвестувавши у розвиток ВДЕ 38,4 млрд євро, що на 10% вище у порівнянні з 2013 роком і є найбільшим показником за всі роки існування країни.

Дослідження UNEP також показало досить «важке» інвестиційне становище, в якому опинилися країни Європейського Союзу. Справа в тому, що обсяги інвестицій у «зелену» енергетику з боку країн ЄС у минулому році зросли менш ніж на 1%, на відміну від США та Китаю, які активно фінансують цю галузь.

Найбільше інвестицій (92%) було спрямовано у сонячну та вітрову енергетику, 3% − у біомасу та виробництво енергії з відходів. Варто зазначити, що у вітроенергетику в 2014 році було інвестовано рекордну за всю історію існування галузі кількість інвестицій – 107 млрд євро.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка