Гідроелектрострація, якій не потрібна гребля

Електроенергія постійно стає дорожчою. Особливо великі кошти потрібно платити у віддалених місцях від електромережі для приєднання до цієї мережі. Для місцевостей, котрі мають невеликі річки, добрим способом автономного електрозабезпечення є міні-гідроелектростанції.  

13.jpg
 
Ця технологія дає чисте, доступне і стійке рішення для місцевостей котрі розвиваються. Для багатьох людей, своя гідроелектростанція може стати ключем для підвищення якості повсякденного життя. Енергія руху води (кінетична енергія) приводить в рух лопаті водяної турбіни (перетворюється в механічну енергію), не використовуючи дамб. Ця турбіна крутить вал електрогенератора, котрий виробляє електричний струм. 

12.jpg
  
Мінімальні потужності міні-ГЕС від 250 Вт. Для їхньої роботи потрібна річка шириною більше 2 метрів з глибиною більше 1,8 метра. Швидкість потоку води повинна бути в межах 1,5-3,5 м/сек. 

Читайте також: На Алясці випробовують підводну річкову турбіну
 
Конструкція міні-ГЕС не порушує ландшафт і екосистему, не змінює русло річки. Обладнання легко складається і переноситься в інше місце, при потребі. Такий варіант дозволяє використовувати міні-ГЕС для забезпечення туристичних комплексів, літніх пасовищ. Дуже помічним стає при надзвичайних ситуаціях – використання гідротурбін дешевше в 2-5 разів від дизель станцій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка