Гібралтар покриватиме 15% своїх енергопотреб за рахунок енергії хвиль

В рамках нового контракту ізраїльська компанія Eco Wave Power встановить у водах Гібралтару електростанцію потужністю 5 МВт, яка генеруватиме електрику за допомогою припливів і відливів Середземного моря, повідомляє ресурс FacePla.net

Eco Wave Power розробила технологію поплавців і буїв, призначену для перетворення руху води під час припливів і відливів в корисну енергію. Системи генерування енергії під назвами Wind Clapper і Power Wing були встановлені для проходження випробувань в умовах жорстоких чорноморських штормів. Після успішних тестувань ізраїльська компанія підписала свою першу комерційну угоду про будівництво системи збору енергії хвиль в Китаї.  


На відміну від інших технологій збору хвильової енергії, розроблена компанією Eco Wave Power система не потребує громіздких та дорогих установок. Система використовує вже існуючі структури, приміром, хвилерізи, пірси, плавучі або стаціонарні платформи. 

Компанія розробила дві різні форми поплавця/буя, щоб він зміг перебувати на поверхні води, підніматися і опускатися разом з її рухом.  До опорної конструкції він кріпиться за допомогою міцних гідравлічних важелів.


Для забезпечення перероблення максимальної енергії, отриманої від кожної хвилі, яка потрапляє на поплавок, технологія пропонує автоматичну регуляцію кута буя, таким чином, щоб його передня кромка знаходилася паралельно хвильовому фронту максимальну кількість часу.

Для Гібралтару, під час другого етапу будівництва, потужність невеликої електростанції буде збільшена ще до 5 МВт, що забезпечить до 15% потреб в електроенергії цієї території. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка