Гендиректор Apple інвестував у розробку інноваційної душової насадки Nebia

Лише за допомогою однієї розробки молода компанія із Сан-Франциско, в якій працює всього шість чоловік, змогла досягти масштабної популярності та залучити до свого проекту інвестиції від впливових бізнесменів. Мова йде про душову насадку Nebia, яка дозволяє скоротити витрати води до 70 відсотків. На водні процедури людина в середньому витрачає 75 літрів води, в той час як Nebia використовує всього 23 літри.

Можливості розробки настільки зацікавили споживачів, що під час кампанії на платформі Кickstarter душова система Nebia зібрала більше $3 мільйонів із необхідних $100 тисяч (цю суму проект зібрав за 8 годин від початку кампанії).

  
А нещодавно стало відомо, що у перспективний стартап інвестував також генеральний директор Apple Тім Кук. Іншими інвесторами проекту виступили відомий стартап-інкубатор Y Combinator (вкладав також кошти у сервіс Dropbox і сайт для оренди житла Airbnb), фонд Schmidt Family Foundation (належить члену ради директорів Google Еріку Шмідту) і Майкл Бірч (засновник закритого клубу Battery), повідомляє ресурс Lenta.ru.

Наразі Nebia не розкриває ні загальний розмір інвестицій, ні конкретну долю глави Apple. А у корпорації пояснили, що Кук інвестував у стартап власні гроші. 

Лише один із інвесторів, фонд Schmidt Family Foundation, відзначив, що така розробка може мати значний вплив на витрату води не тільки в Каліфорнії, жителі якої наразі переживають сильну посуху, але й в усьому світі - там, де водні ресурси обмежені.


Механізм роботи насадки Nebia полягає в тому, що вода в ній «розбивається» на крихітні краплі, що збільшує поверхню розпилення. Потік води стає схожим на туман (назва стартапу пішла від італійського слова nebbia, що означає «туман»).

У жовтня минулого року компанія протестувала прототипів своєї насадки в душових тренажерних залів мережі Equinox, в будівлях Apple, Google, а також кампусах Стенфордського університету. Після успішних випробувань розробники розпочали масову кампанію. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка